Виставка до XXIII зимових Олімпійських ігор
12 Березня 2018 Поділитися
Виставка до XXIII зимових Олімпійських ігор

В офісі відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області з 8 лютого упродовж місяця було розгорнуто виставку з понад 350 експонатів спортивної літератури, інвентарю, нагородної та сувенірної олімпійської атрибутики, у тому числі виготовленої і розповсюдженої за сприяння НОК України та відділення.

На двох окремих стелажах було розміщено 78 популярних друкованих видань Національного олімпійського комітету України, національних федерацій з олімпійських видів спорту (боротьба, важка та легка атлетики) та інформаційно-довідкові матеріали і поетичні збірки місцевих авторів («Сто років спорту на Поділлі», «Олімпійські призери: Хмельницька область», «Олімпійськими стежками », « Спортивна слава Хмельниччини», « Фізична культура І спорт Деражнянщини  1950-2015 роки», «Декатлон»).

Поліграфічна продукція представлена у вигляді плакатів, афіш, календарів, блокнотів, дипломів, нагрудних номерів та свідоцтв до «Олімпійського дня», «Олімпійського уроку», змагань на честь олімпійців.

Ще дві експозиції виділені для спортивного інвентарю (м’ячі, набори для настільного тенісу, бадмінтону, футболки, кепки, пакети тощо).

Вказана продукція розповсюджувалась щорічно переважно під час Всеукраїнських акцій НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Окремо розміщено сувенірну атрибутику (кубки, медалі, вимпели, брелки, магніти, значки, авторучки, монети, конверти, марки, запрошення), яка виготовлялась для заохочення учасників таких заходів Національного Олімпійського комітету як «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Олімпійське лелеченя», «Do like olympians», а також до Олімпійських і Європейських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор, Європейських юнацьких олімпійських фестивалів та змагань в регіоні.

Відвідувачі мали змогу ознайомитись з нагородною атрибутикою (Подяка, Почесна грамота, Почесна відзнака НОК України, Подяка, Почесна грамота Хмельницького обласного відділення НОК України), яку отримали за розбудову Олімпійського руху відомі в краї фахівці спорту, а також побачити дипломи і сертифікати лауреатів конкурсів НОК серед спортивних журналістів, фотографів, телевізійних програм” Світ спорту” тощо.

 Виставку відвідували  групами школярі, студенти, ветерани спорту, бібліотекарі, журналісти, окремі  громадяни та сім’ї. Особливу їх увагу привертали вимпели та прапор з автографами Олімпійських чемпіонів 1952-2016 років ,екіпіровка факелоносців естафет олімпійського вогню 1980 та 2004 років, талісмани Олімпійських змагань і національних команд. 2 березня завітала в офіс олімпійка–фристайлістка Оля Полюк, яка поповнила експозиції виставки сувенірами з Пхьончхану і поділилася враженнями від перебування на третіх  для неї Іграх. Екскурсії проводили керівники відділення та олімпійці, які проживають у місті Хмельницькому.

Медіа