В Києві відбувся семінар для спортивних федерацій
20 Березня 2018 Поділитися
В Києві відбувся семінар для спортивних федерацій

Сьогодні в українській столиці за ініціативи Національного олімпійського комітету України, Міністерства молоді та спорту та Спортивного комітету України відбувся семінар для представників спортивних федерацій на тему: «Формування партнерських відносин громадськості та бізнесу у спорті».

У відкритті заходу взяли участь віце-президент НОК України Равіль Сафіуллін, державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов, президент СКУ Ілля Шевляк.

«Співпраця з федераціями та їх підтримка - основний пріоритет діяльності НОК України. Ми прагнемо до того, щоб постійно вдосконалюватися і розвиватися у своїй діяльності, а також сприяти зміцненню і підвищенню ефективності роботи національних олімпійських федерацій - хочемо бачити федерації самостійними, сильними, ефективними, які б взяли більше відповідальності за розвиток своїх видів спорту» - відзначив віце-президент НОК.

«Важливо рухатися в ногу з часом, бути сучасними, гнучкими, максимально використовувати всі можливості і сучасні технології, вміти створювати якісний продукт і бути цікавими для оточуючих: уболівальників і бізнесу. Ні для кого не секрет, що державної підтримки не завжди може бути достатньо і тут найважливішу роль відіграє здатність залучити спонсорів, партнерів та меценатів», - додав він.

На семінарі досвідчені спікери обговорили зі спеціалістами сфери актуальні питання щодо основних каналів комунікації між спортивними організаціями та бізнес-структурами, соціальної відповідальності бізнесу, оцінки бізнесом спонсорських пропозицій та розглянули приклади успішного партнерства.

Відзначимо, що подібні семінари-наради стали традиційними. За останній час відбулися семінари для представників спортивних федерацій на тему маркетингу та PR, менеджменту та PR тощо.

Медіа