У Чернівцях провели спортивно-масовий захід
21 Березня 2018 Поділитися
У Чернівцях провели спортивно-масовий захід

20 березня у Чернівецькій загальноосвітній школі №4 провели спортивно-мистецьке свято «Нумо, дівчата!». Ініціатором заходу виступила знана бігунка – майстер спорту Марія Руснак (Дашкевич), яка викладає в цій школі фізичне виховання. Її ініціативу підтримали керівництво навчального закладу та обласне відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.

Зірковий керівник відділення – чемпіон Європи (2005) та світу (2006) в приміщенні на дистанції 1500 м, кращий спортсмен України 2006 р., учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко був почесним гостем свята. До журі увійшов ще один гість – голова обласного відділення Олімпійської академії України Юрій Ячнюк.

Змагались три команди, укомплектовані школярками, і збірна вчительок.

Останні старались і приклад показати ученицям, і «не перестаратися». І зрештою посіли 2 місце. А переможницями стали представниці 8 класу.

Перша та друга команди отримали, крім медалей, ще й футболки від облцентру «Спорт для всіх» та пам’ятні подарунки від обласного відділення НОК України.

Як зазначив директор ЗОШ №4 Іван Тивоняк, він не сумнівається, що з такими ініціативними вчителями, як Марія Руснак, цей захід точно буде традиційним.

Медіа