Прикарпатські школярі робили як олімпійці!
23 Березня 2018 Поділитися
Прикарпатські школярі робили як олімпійці!

23 березня в Івано-Франківській ЗОШ №19 відбувся урок з вираженим олімпійським змістом у рамках Всеукраїнського проекту національного Олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS».

Цього разу учасниками заходу стали учні третього класу, які уже з самого початку уроку зацікавилися гостями заходу, серед яких голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін, учасник Ігор XXVIII Олімпіади у м. Афіни (Греція) Віктор Поляков, а також представники відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області Володимир Антонець та Марія Чемерис.

У теоретичній частині діти поспілкувалися з гостями на олімпійські теми, розповіли про свої вподобання та захоплення у спорті, отримали цінні поради від учасника найпрестижніших спортивних змагань у світі щодо того, як правильно організувати свій день та правильно визначити  час на навчання, тренування, харчування, відпочинок та прогулянки.

По завершенні діалогу між гостями та учнями останні отримали можливість відчути себе справжніми спортсменами-боксерами,  оскільки стали учасниками розминки  з яскраво вираженим боксерським характером під керівництвом спортсмена-олімпійця.

Головні баталії у спортивному залі розвинулися під час проведення естафет, меседжем яких стало донесення діткам змісту одного з олімпійських принципів «Головне не перемога, а участь».

На завершення заходу всі учасники отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та зробили фото на пам'ять.

Медіа