Олімпійські старти студентської молоді м. Куп’янська
26 Березня 2018 Поділитися
Олімпійські старти студентської молоді м. Куп’янська

Підійшла до свого завершення Спартакіада з видів спорту 2017-2018 навчального року серед студентської молоді міста Куп’янська, що на Харківщині.

Змагання з настільного тенісу, які проводилися в програмі Олімпійського дня, стали заключним видом у цих довготривалих змаганнях. Відзначимо, що до програми Спартакіади було включено 9 залікових видів змагань. Спартакіада розпочиналася змаганнями з пляжного волейболу ще у вересні 2017 року. До передостаннього виду змагань - баскетболу впевнено лідирувала у загальному заліку Спартакіади команда Куп’янського автотранспортного коледжу. Але невдалий виступ команди у змаганнях з баскетболу, як дівочої, так і юнацької команди цього закладу дозволили лідерство захопити учням Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», які якраз і стали переможцями баскетбольного турніру. Тож звання чемпіона у загальному заліку Спартакіади і вирішувалася у останньому виді – змаганнях з настільного тенісу. Разом з командною першістю також визначалися переможці і в особистих змаганнях за ракетками. І рівних тут не було студентам Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової. Майбутні медики Якунін Едуард, Козиренко Андрій та Захарперемігши в особистих змаганнях, принесли перше місце у змаганнях з настільного тенісу команді медколеджу. Друге місце у учнів центру профосвіти, на третьому – автотранспортники. На першому загальнокомандному місці Спартакіади з видів спорту 2017-2018 навчального року серед студентської молоді міста вихованці ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» директор Кравцов В.А., на другому – студенти Куп’янського автотранспортного коледжу директор Деміденко В.В., третє місце за студентами Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової директор Брянцев О.М.. Команду – чемпіона Спартакіади готували викладачі Куп’янського центру профосвіти Писарєв Віталій Вадимович, Крулицький Михайло Францович та Лукашов Олександр Вікторович.

Організатори та учасники студентських змагань в Куп’янську висловлюють подяку голові відділення Національного Комітету України в Харківській області Віктору Христоєву за підтримку в проведенні цих захоплюючих змагань.

Медіа