ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «DO LIKE OLYMPIANS» ВІДБУВСЯ В ЧЕРКАСЬКІЙ ШКОЛІ №8
27 Березня 2018 Поділитися
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «DO LIKE OLYMPIANS»  ВІДБУВСЯ В ЧЕРКАСЬКІЙ ШКОЛІ №8

Днями в Черкаській загальноосвітній школі №8 відбувся всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України «DO like OLYMPIANS».

З проектом до учнів завітали відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Ураста, стипендіат відділення Олександр Гнатенко, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька, майстер спорту України з гімнастики спортивної Олена Трачук.

В рамках проекту «DO like OLYMPIANS», що складався з двох частин, відбулася зустріч з учнями 3 та 7 класів школи.  В першій частині школярам продемонстрували  відеоролики про спортивні цінності, які можна застосовувати в повсякденному житті: сміливість, завзятість, досконалість, дружба, повага, натхнення, рівність. В ході діалогу учні з гостями обговорили суть всіх цінностей і як їх використовувати у повсякденні та спорті. Такими прикладами з учнями поділилися і гості-спортсменки.

В другій  частині заходу під музичний супровід майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька, майстер спорту України з гімнастики спортивної Олена Трачук провели для учнів в спортивному залі школи активну руханку, до якої долучилися 70 осіб.

Також закладу від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області вручили спортивний інвентар, який учні зможуть використовувати на заняттях фізичною культурою.

 

 

Медіа