На Івано-Франківщині виховують юних олімпійців
27 Березня 2018 Поділитися
На Івано-Франківщині виховують юних олімпійців

Сьогодні, 27 березня, у дошкільному навчальному закладі № 35 «Вишиванка» незвичайний день, адже до діток завітав Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS», а з ним і гості з відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області, а саме: голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області Мирослав Карабін; учасниця Ігор XXVIII Олімпіади в м. Афіни (Греція), рекордсменка Європи майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Неля Непорадна та представники відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області – Володимир Антонець і Марія Чемерис.

Приємно, що адміністрація ДНЗ «Вишиванка» на чолі з керівником закладу Наталією Кучеренко  активно підтримує будь-які ініціативи, спрямовані на залучення дітей до занять фізичною культурою.

В ході заходу дітки познайомилися з гостями та поспілкуватися на спортивні та олімпійські теми. Неабияке захоплення діти отримали від спілкування з спортсменкою-олімпійкою, яка  окрім розмови провела з майбутніми олімпійцями розминку. Далі відбулися естафети, які значно підвищили емоційний фон заходу та розвинули спортивні баталії у спортивній залі. У підсумку були визначені переможці – ними стали всі дошкільнята які прийняли участь у Всеукраїнському проекті Національного олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS», адже захід пройшов за олімпійським принципом «Головне не перемога, а участь».

На завершення усі учасники отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та провели спільну фотосесію!

 

Медіа