Сергій Бубка взяв участь в урочистому відкритті Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики
31 Березня 2018 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь в урочистому відкритті Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики

Сьогодні в столичному Палаці спорту відбулося урочисте відкриття Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики, організатором якого виступає Олімпійська чемпіонка Стела Захарова.

Привітати учасників та організаторів змагань завітали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, міністр соціальної політики України Павло Розенко, заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич, начальник управління молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт та інші поважні гості.

«Спортивна гімнастика – один із медаленосних видів спорту в нашій країні. Ми всі пам'ятаємо видатних гімнастів різних поколінь – Ларису Латиніну, Бориса Шахліна, Ніну Бочарову, Поліну Астахову, Рустама Шаріпова, Стеллу Захарову, Валерія Гончарова, Лілію Підкопаєву, Олега Верняєва та багато інших наших співвітчизників, які вписали свої імена в історію світового спорту», - сказав під час заходу Сергій Бубка, висловивши впевненість, що саме цей турнір відкриває нові таланти, зірок та майбутніх чемпіонів з цього чудового виду спорту.

Він висловив щирі слова вдячності Стелі Захаровой за організацію та проведення міжнародного турніру, за постійну увагу та турботу за український спорт, яка після завершення спортивної кар'єри опікується спортом.

Нагадаємо, цей турнір проводиться щороку й вже вшістнадцяте поспіль триває в українській столиці. Цьогоріч він зібрав рекордну кількість країн-учасниць, а саме сімнадцять.

Медіа