Названі володарі «Спортивного Оскару»!
05 Квітня 2018 Поділитися

Сьогодні вперше за дванадцятирічну історію проведення Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року» імена володарів «Спортивного Оскару» названо в самому центрі української столиці – Українському домі.

Традиційно святковий захід, що на цей раз поєднав в собі нотки та філософію олімпійських цінностей, зібрав в одному залі цілу плеяду спортивних скарбів України – від уславлених олімпійців минулих років до талановитої молоді сьогодення.

Саме в цей день щороку наші чудові спортсмени та спортсменки – гордість України – перетворюються в неперевершених принців та принцес, замінивши спортивні килими на заслужену червону доріжку, а спортивний одяг – на елегантне вечірнє вбрання.

Привітати лауреатів ХІІ Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року-2017» завітали віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та інші почесні гості, серед яких представники Уряду, спортивних товариств, осередків олімпійського руху, українського шоу-бізнесу, ЗМІ.

Надійну підтримку в організації та проведенні заходу забезпечили спонсори та партнери Церемонії та НОК України: «Тойота Україна», PEAK SPORT, «Прем'єр готелі», P&G, «Азерчай», «Епіцентр», «Інтерспорт», АВК, «Кімберлі», Coca-Cola, SAMSUNG, «Цифра», «Олімпійська арена», «Гарант».

Своїми яскравими виступами у насиченій концертній програмі вечора лауреатів та гостей свята привітали: співаки DIMA LIBRA, Анна Добриднєва, Арсен Мірзоян, дует Анна-Марія, автор, сценарист і телеведучий Валерій Жидков, пантоміма DEKRU, ілюзіоністи Віталій Горбачевський і Віталій Лузкар, герої баскетбольних майданчиків «Heroes of the court".

Разом із високими визнаннями наші герої спортивного року отримали багато приємних подарунків від організаторів та партнерів церемонії.

Зокрема, «Найкращий спортсмен року», «Найкраща спортсменка року» та «Найкращий тренер року» отримали від Олімпійського комітету України грошові премії, що цього року були збільшені до 75 тисяч гривен.

Тож, підсумки спортивного року підведені, спортивні герої року названі. Попереду – нові виклики, а разом з ними й чергові звершення та досягнення спортивної України!

ПЕРЕМОЖЦІ

Всеукраїнської урочистої церемонії

«Герої спортивного року-2017»

Найкращий спортсмен року

Олександр ХИЖНЯК – чемпіон світу, чемпіон Європи з боксу (75кг), найкращий боксер чемпіонату світу та Європи, найкращий боксер світу-2017

Найкраща спортсменка року

Ольга ХАРЛАН – чемпіонка світу з фехтування на шаблях

Найкращий тренер року

Світлана САІДОВА – головний тренер збірної України з синхронного плавання – за 6 медалей чемпіонату світу

Сенсація року

Юлія ЛЕВЧЕНКО – срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в закритих приміщеннях, бронзова призерка чемпіонату світу U20, чемпіонка Європи U23 (стрибки у висоту)

Найкраща команда року (збірна)

Збірна України з синхронного плавання Ганна Волошина, Анастасія Савчук, Олександра Кашуба, Валерія Апрєлєва, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Яна Нарєжна, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва – бронзові призерки чемпіонату світу (6 медалей)

Олімпійська надія України

Дар'я БІЛОДІД – чемпіонка Європи з дзюдо серед дорослих (48кг)

Сильні духом (паралімпійські види спорту)

Людмила ЛЯШЕНКО – чотириразова чемпіонка, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, переможець та багаторазовий призер Кубків світу з біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту)

Лариса СОЛОВЙОВА – чемпіонка Х Всесвітніх ігор з пауерліфтингу, єдина в світі чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор (2005, 2009, 2013, 2017 рр.)

Спортивна слава України

Тетяна ПРОРОЧЕНКО – Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики

Анатолій ПОЛИВОДА – Олімпійський чемпіон з баскетболу

Медіа