На «Спортивному Оскарі» країни вшанували Олімпійського чемпіона Ігор-2018 Олександра Абраменка
05 Квітня 2018 Поділитися
На «Спортивному Оскарі» країни вшанували Олімпійського чемпіона Ігор-2018 Олександра Абраменка

Сьогодні під час ХІІ Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2017» відбулося вшанування Олімпійського чемпіона з фристайлу ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в південнокорейському Пхьончхані Олександра Абраменка та його тренерів.

Зі сцени Українського дому Олександра та команду спеціалістів, які привели нашого спортсмена до цього історичного тріумфу, а саме: Енвера Аблаєва, Максима Нескоромного, Святослава Гардецького - привітали віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, вручивши від НОК нашим героям ексклюзивні ювелірні вироби від компанії «Кімберлі».

«Для мене це великий сюрприз та приємна несподіванка. Щиро вдячний Олімпійському комітету за постійну підтримку, щомісячні стипендії й cуттєву допомогу та увагу до наших успіхів. Вдячність Мінмолодьспорту, нашій Федерації, всім вболівальникам! Саме завдяки всім вам ми досягаємо таких висот», - сказав Олександр Абраменко.

Медіа