Гостями церемонії «Герої спортивного року» стали маленькі підопічні Олімпійського комітету
05 Квітня 2018 Поділитися
Гостями церемонії «Герої спортивного року» стали маленькі підопічні Олімпійського комітету

В своїй діяльності Національний олімпійський комітет України на чолі з його президентом Сергієм Бубкою приділяє велику увагу освітнім та соціальним проектам, адже перемоги повинні бути не лише на спортивних майданчиках, а й в повсякденному житті кожної людини.

Протягом майже десяти років НОК тісно співпрацює з Національним інститутом раку, благодійними фондами «Краб» та «Набат», підтримуючи та опікуючись маленькими діточками з онкологічними захворюваннями. За цей час відбулася ціла низка зустрічей з уславленими олімпійцями, візитів дітлахів до Олімпійської домівки, спільних заходів тощо.

Завдяки різноманітним проектам було зібрано кошти не лише для лікування конкретних діток, а й для придбання цілих комплексів медичного обладнання для регіональних дитячих онкологічних центрів у Києві, Львові, Одесі, Харкові і для діагностичної лабораторії Національного інституту раку.

Разом з НОК до справи долучилися компанії-партнери та десятки відомих людей, серед яких не лише спортсмени.

Сьогодні за запрошенням Олімпійського комітету учасниками великого свята – «Спортивного Оскару» стали маленькі гості, які вже досягли найголовнішої життєвої перемоги – побороли важку хворобу. Ці дітлахи ведуть активний спосіб життя та займаються спортом й навіть здобули перемоги на змаганнях Онкоолімпіади.

На сцені яскравого дійства їх тепло привітали уславлені олімпійці, члени Комісії атлетів НОК України – Олена Говорова, Ольга Харлан, Лариса Заспа, Ілля Кваша та Олег Верняєв.

Відомі спортсмени вручили дітлахам олімпійську екіпіровку для майбутніх життєвих та спортивних перемог. Також Національний олімпійський комітет передав фінансову допомогу благодійним фондам «Краб» і «Набат» на потреби дитячого відділення Національного інституту раку.

Президент Міжнародного благодійного фонду «Набат» Олена Мотузенко висловила щирі слова подяки Національному олімпійському комітету та усім олімпійцям за тепло та постійну підтримку. «Якщо мене запитають, які асоціації викликає в мене НОК, то впевнено можу сказати: Олімпійський комітет – це люди слова та діла! Протягом багатьох років ми відчуваємо підтримку Олімпійської родини! Переконана, що зустрічі з олімпійцями змінюють життя кожної дитини, позитивно впливаючи на них. Щира подяка кожному з вас», - додала пані Олена.

Медіа