У Миколаєві відрили фотовиставку до Міжнародного дня Землі
23 Квітня 2018 Поділитися
У Миколаєві відрили фотовиставку до Міжнародного дня Землі

В холі сесійної зали Миколаївської обласної ради презентували виставку «Землі Миколаївщини», що приурочена до Міжнародного дня Землі. Фотовиставка проходить під патронатом комісії «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення НОК України в Миколаївській області за підтримки Миколаївської обласної ради та Департаменту житлово-комунального господарства виконкому міської ради.

Організатором виступив Благодійний фонд «Індиго» у партнерстві з Благодійним фондом «Рідні землі» та спілкою громадських організацій «Динаміка нового покоління».

За словами організатора виставки Ольги Криницької, метою є ознайомлення гостей з прекрасними краєвидами Миколаївської області та її природою, а також привернення уваги громадськості до екологічних проблем.

Радник голови Миколаївської обласної ради Марина Савченко привітала фотомитців з відкриттям виставки та нагадала, що Земля і її екосистеми – це наш спільний дім, який забезпечує нам життя. Тому кожен з нас повинен дбати про навколишнє середовище.

Виставка буде діяти до кінця травня.

Медіа