Відбулося засідання Виконкому Закарпатського обласного відділення НОК України
24 Квітня 2018 Поділитися
Відбулося засідання Виконкому Закарпатського обласного відділення НОК України

Під головуванням керівника Івана Риляка відбулося перше засідання новообраного виконкому Закарпатського обласного відділення НОК України.

Присутні розглянули три питання. Зокрема, Оксана Пехньо, стипендіатка відділення, поінформувала про його роботу в першому кварталі 2018 року. Було зроблено чимало корисних справ. Так, закарпатські олімпійці долучилися до проведення VII турніру пам'яті Валерія Онуфера, змагань із плавання, а також організували заходи з нагоди відкриття Олімпійських ігор-2018.

Було також проведено звітно-виборну асамблею Закарпатського обласного відділення НОК України, реалізовано регіональний проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab тощо.

Найближчим часом відбудуться нові заходи. Так, члени виконкому Василь Гаджега та Михайло Молнар розповіли про підготовку до обласного етапу «Олімпійського лелеченяти».

У розділі «Різне» Іван Риляк повідомив, що на всесвітній Гімназіаді, яка відбуватиметься з 2 до 9 травня в Марракеші (Марокко), візьмуть участь і двоє закарпатських спортсменів – Марія Томищ із вільної боротьби та Юрій Попелич із боксу.

Також на засіданні нагородили фаховою літературою за активну діяльність у розвитку олімпійського руху й окремих видів спорту екс-голову федерації легкої атлетики Закарпатської області Ярослава Свиду та голову федерації фехтування Закарпатської області Михайло Пантьо.

Загалом засідали оперативно, конструктивно, що налаштовує на позитивну роботу.

Медіа