Сергій Бубка взяв участь у засіданні Комісії по роботі зі спортивними федераціями
24 Квітня 2018 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у засіданні Комісії по роботі зі спортивними федераціями

Про розподіл допомоги Національного олімпійського комітету України федераціям з олімпійських видів спорту згідно системи рейтингу та подальше надання фінансової підтримки спортсменам з Луганської та Донецької областей, АР Крим говорили сьогодні члени Комісії по роботі зі спортивними федераціями НОК України.

Засідання Комісії відбулося за участю президента НОК Сергія Бубки та під головуванням віце-президента НОК, першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула.    

«Ми підтримуємо постійний розвиток і удосконалення фахівців зі спортивних федерацій. Продовжуємо програму семінарів для федерацій, делегуючи представників наших національних федерацій на 8 міжнародних семінарів і проводячи подібні заходи на території України», - зазначив Сергій Бубка.

 «Після започаткування в 2007 році прозорої та чіткої системи рейтингу згідно із набраними очками (за підсумками виступів на провідних міжнародних змаганнях) не виникає ніяких питань щодо розподілу фінансової допомоги від НОК національним федераціям», - сказав Сергій Бубка. «Важливо, що ця система гнучка і постійно удосконалюється, адже постійно змінюється як олімпійська програма, так і календар змагань відповідних міжнародних федерацій», - додав керівник НОК, підкресливши, що попри різні труднощі Національний олімпійський комітет підвищив грошову вартість рейтингових очок. 

Сергій Бубка також нагадав, що з 2014 року НОК продовжує планомірну програму надання допомоги на соціальні потреби для спортсменів елітної групи, які переїхали з Криму, Луганської та Донецької області, виділивши загалом на підтримку атлетів-переселенців на загальну суму понад 1,7 млн. грн.

Під час засідання члени комісії обговорили також питання розвитку і розбудову головної олімпійської бази в Конча-Заспі, обмінялися думками щодо медичного забезпечення фізкультурно-оздоровчих заходів.

Медіа