У Миколаєві відбувся фестиваль «Я обираю здоровий спосіб життя!»
25 Квітня 2018 Поділитися
У Миколаєві відбувся фестиваль «Я обираю здоровий спосіб життя!»

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №37 відбувся фестиваль «Я обираю здоровий спосіб життя!», організований спілкою громадських організацій «Динаміка нового покоління», під патронатом комісії «Спорт та навколишнє середовище» відділення НОК України в Миколаївській області та за підтримки Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради,

Організатори заходу — президент громадської організації «Спортивна федерація Іфіт» Віталій Волков, голова громадської організації «Борцовська слава» Михайло Ніколаєв, заступник голови комісії «Екологія і спорт» НОК України в Миколаївській області, голова благодійного фонду «Індиго» Ольга Криницька, голова благодійного фонду «Рідні землі» Максим Попенко та голова громадської організації «Бізнес трансформація» Олександр Антонюк — розповіли про програму «Обери спорт для себе!». Це постійно діюча програма, завдяки якій в навчальних закладах Миколаївщини презентують різні види спорту з метою їх популяризації серед молоді.

Учні ЗОШ №37 побачили показові виступи вихованців МОК КДЮСШ №1 з кікбоксингу та з греко-римської боротьби. А після них надзвичайну спритність і швидкість продемонстрували і самі школярі, учні 5-7-х класів, які були націлені на перемогу у спортивних естафетах під керівництвом тренерів СДЮСШ з легкої атлетики Юрія Грицака та Олександра Олійника.

Всі учасники змагань були нагороджені дипломами і медалями, а також отримали буклети з інформацією про спортивні школи, показові виступи яких вони побачили. Організатори щиро сподіваються, що після фестивалю школярі візьмуть приклад з однолітків і будуть активно займатися спортом.

Медіа