Виконком НОК розглянув підготовку українців до літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018
25 Квітня 2018 Поділитися
Виконком НОК розглянув підготовку українців до літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018

Сьогодні під час свого засідання Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України під головуванням президента НОК Сергія Бубки розглянув низку питань щодо процесу підготовки та забезпечення участі української делегації у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які з 6 по 18 жовтня відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Протягом 12 днів на Іграх змагатимуться 3998 юних атлетів з 206-ти країн Планети віком 15-18 років, які розіграють 1250 нагород у 32 видах спорту.

На сьогоднішній день 19 українських спортсменів у 8-ми видах спорту вже здобули почесне право представляти рідну країну в Буенос-Айресі. Вперше учасниками змагань стануть наші чоловіча та жіноча збірні з баскетболу 3х3, а також змішана пара зі спортивної акробатики (з повним списком ліцензій можна ознайомитись за посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/buenos-ayres-2018/olimpiyski-licenzii/).

Під час засідання було призначено шефа місії Олімпійської збірної України на ІІІ ЮОІ. Цю відповідальну місію довірено призерці Олімпійських ігор Анні Сорокіній, яка була в ролі шефа місії на нещодавніх зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхьончхані. 

За підсумками засідання Виконком НОК узгодив склад робочої групи, що опікуватиметься підготовкою українців до Буенос-Айресу-2018, затвердив план заходів та список спортсменів-кандидатів до участі у ІІІ ЮОІ.

Ліцензійний відбір на Ігри триватиме до кінця літа, а остаточна заявка української команди буде сформована у вересні.

Нагадаємо, в рамках ІІІ Юнацької Олімпіади реалізується програма Міжнародного Олімпійського Комітету «Юні лідери змін», яка є новим етапом успішного розвитку проекту «Молоді посли» й вже вп'яте впроваджується в рамках культурно-освітньої програми ЮОІ. За рекомендацією НОК України, підтриманої МОК, нашу країну на цьому престижному форумі представлятиме чемпіонка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні-2014, срібна призерка чемпіонату світу-2017 зі стрибків у висоту Юлія Левченко. Головна місія відібраних 82-х юних лідерів змін в Буенос-Айресі – це підтримка молодих спортсменів на основі власного досвіду участі на ЮОІ.

Медіа