Сергій Бубка нагородив лауреатів церемонії «Зірки спортивного року»
26 Квітня 2018 Поділитися
Сергій Бубка нагородив лауреатів церемонії «Зірки спортивного року»

В українській столиці відбулася церемонія вшанування найкращих спортсменів з неолімпійських видів спорту за підсумками 2017 року «Зірки спортивного року», проведення якої ініціював Спортивний комітет України.

Спортивних особистостей року привітали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, віце-президент НОК, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, начальник управління молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, президент Європейського спортивного комітету Вадим Копилов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич та інші почесні гості свята.

Під час нагородження переможців номінації «Команда року» Сергій Бубка сказав: «Український спорт добре знаний в світі. Разом, однією великою командою, ми повинні й надалі прагунти бути серед світових лідерів. Саме успіхи та досягнення наших талановитих спортсменів об'єднують країну, об'єднують світ».

Переможцем у цій номінації став дует чемпіонок Всесвітніх ігор з синхронних стрибків на батуті у Вроцлаві - Наталія Москвіна та Світлана Малькова.

«Дійсно, це «золото» стало для дівчат найвищою нагородою у кар'єрі. І успіх тим більш цінний, що за досить короткий час, який вони виступають в дуеті, їм вдалося стати єдиним цілим, успішним тандемом і справжньою командою», - відзначив президент НОК, вручивши нагороду присутній на церемонії Наталії Москвіній.

«Щиро бажаю рухатись тільки вперед, наполегливо йти до власної мети. Зичу успіху на Європейських іграх наступного року в Мінську і вдалого шляху до олімпійського Токіо-2020», - додав Сергій Бубка.

В рамках церемонії «зірки спортивного року» були відзначені у таких номінаціях, як: «Дебют року», «Соціальна ініціатива», «Організатор року», «Тренер року», «Спортсмен року», «Спортсменка року».

Медіа