Сергій Бубка провів зустріч з американськими інвесторами щодо розвитку спортивної інфраструктури
26 Квітня 2018 Поділитися
Сергій Бубка провів зустріч з американськими інвесторами щодо розвитку спортивної інфраструктури

26 квітня президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у Києві провів зустріч з групою американських інвесторів, які готові вкладати кошти у розвиток спортивної інфраструктури в Україні.

Зокрема, американські бізнесмени мають наміри спрямувати інвестиції для створення готельного комплексу на території головної спортивної споруди країни - НСК «Олімпійський» та готові сприяти тому, щоб готель став важливою частиною спортивно-соціальної інфраструктури Києва.

Сергій Бубка обговорив з американськими інвесторами можливі напрямки використання об'єкту у соціальних та спортивних подіях. Зокрема, йшлося про стратегічне розміщення споруди: з одного боку – у безпосередній близькості до головної спортивної арени країни, з іншого – поруч з Палацом спорту, що приймає національні і міжнародні змагання з різних видів спорту, зокрема, баскетболу, гандболу, хокею, спортивної та художньої гімнастики, боротьби та інших. Важливе значення також має розташування готелю поблизу Національного університету фізичного виховання та спорту, що є базою для проведення численних міжнародних наукових та освітніх форумів. 

Отож, готель зможе слугувати корисним майданчиком для спортивного життя країни, прийому численних спортивних делегацій, збірних та клубних команд з різних видів спорту, делегатів науково-спортивних форумів тощо та посприяє залученню та проведенню у країні ще більшої кількості змагань та заходів.

Медіа