НОК сприяє підготовці та тренуванням українських спортсменів на провідних всесвітніх аренах
26 Квітня 2018 Поділитися
НОК сприяє підготовці та тренуванням українських спортсменів на провідних всесвітніх аренах

Сьогодні в Києві відбулася робоча зустріч президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, віце-президента НОК, першого заступника Міністра молоді та спорту Ігоря Гоцула з делегацією з Катару, а саме з представниками компанії Aspire Logistics: директором з маркетингу Мохамедом Аль Куварі, керівником відділу організації роботи з федераціями та тренувальних зборів Ібрагімом Аль Хілал, менеджером з питань організації тренувальних зборів Віталієм Сіверським.

Головною темою зустрічі стало обговорення можливості використання українськими спортсменами одного із найкращих у світі сучасного спортивного комплексу Доха Спорт Сіті (Aspire Zone) площею в 250 гектарів, що розташований в катарській столиці, місті Доха.

Міжнародний спортивний комплекс був відкритий у 2003 році, а роком пізніше розпочала роботу Академія з підготовки майбутніх чемпіонів. Серед його спортивних арен: багатофункціональний стадіон, олімпійський басейн, найкрупніший в світі критий багатофункціональний спортивний зал, що має 13 різних ігрових полів.

За ініціативи НОК та його президента спортивний комплекс, який має найсучасніші технології та унікальні кліматичні умови для забезпечення тренувань та проведення спортивних змагань в різні пори року, було презентовано українським федераціям з олімпійських видів спорту для ознайомлення і подальшого можливого використання при підготовці спортсменів з різних видів спорту.

Медіа