У Києві пройшла конференція «Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів»
27 Квітня 2018 Поділитися
У Києві пройшла конференція «Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів»

У Києві відзначають сторіччя створення Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. За сприяння Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України у навчальному закладі відбулася студентська науково-практична конференція «Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів: здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення».

Організатором заходу виступила загальновузівська кафедра фізичного виховання, спорту і здоров'я людини. Студенти підготували цікаві доповіді щодо засад здорового способу життя, мотивацій молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Реалії сьогодення диктують нові умови життя: зараз у світі успішна людина – це здорова людина, спортивна. Отож теми, які обговорювались на конференції, є потрібними та цікавими сучасній молоді. Київське міське відділення НОК України сприяє духовному взаємозбагаченню сучасної молоді на засадах незалежності та доброї волі в інтересах спорту і олімпійського руху.

Усі учасники конференції були відзначені грамотами та отримали сувеніри з олімпійською символікою від міського відділення НОК.

Медіа