«Бал чемпіонів»: у Чернігові відзначили найкращих спортсменів та тренерів
27 Квітня 2018 Поділитися
«Бал чемпіонів»: у Чернігові відзначили найкращих спортсменів та тренерів

Традиційна щорічна церемонія урочистого вшанування кращих спортсменів, тренерів і спортивних організацій Чернігівської області за підсумками 2017 року – «Бал чемпіонів» – відбулася 25 квітня у Міському палаці культури Чернігова.

Організатори – відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області та Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА – створили справжнє спортивне свято, щоб віддячити спортивній спільноті Чернігівщини за досягнення, здобуті на славу України та своєї громади.

Привітати лауреатів цьогорічної церемонії завітали голова Чернігівської облдержадміністрації та відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч, заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Церемонія розпочалась врученням відзнак Національного олімпійського комітету України «За вагомий внесок в розвиток та пропаганду олімпійського руху на Чернігівщині», які вручили віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент федерації біатлону України Володимир Бринзак та член НОК України, голова комісії по зв'язках з регіональними відділеннями Володимир Ковальов.

Далі привітали учасників зимових Олімпійських ігор-2018, Паралімпійських ігор-2018 та Дефлімпійських ігор-2017, а також їхніх тренерів. Разом із високими визнаннями чернігівські спортсмени отримали символічні кубки та грошові винагороди.

Щодо підсумків спортивного 2017 року, переможцями в номінаціях стали:

1. «Олімпійська надія Чернігівщини» — Наталія Чистякова, срібна призерка з дзюдо ХІV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2017 року, (м. Дьор, Угорщина).

2. «Краща дитячо-юнацька спортивна школа Чернігівщини» та «Краща спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Чернігівщини» – комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Атлет» Чернігівської міської ради (директор Олександр Овчаренко) та позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована Дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту» Чернігівської обласної організації ФСТ «Україна» (директор Віталій Паршуков).

3. «За відданість спорту» – Олексій Шарак – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи. Надія Таратухіна - заслужений тренер України з легкої атлетики, тренер-викладач з легкої атлетики Менської дитячо-юнацької спортивної школи та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів. Володимир Примак - голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

4. «Кращий спортивний благодійник-меценат Чернігівщини» - Віктор Вереша - генеральний директор ДП «УКРСІВЕРБУД» ЗАТ «ДСК» та Світлана Давидюк – директор Чернігівського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна».

5. «Краща команда» - бронзові призерки чемпіонату України з футболу жіноча футбольна команда «Легенда-ШВСМ».

6. «Сильні духом» - кращий спортсмен-паралімпієць, дефлімпієць та кращий тренер паралімпійців, дефлімпійців»: спортсмен Олексій Коломієць - багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, срібний та бронзовий призер літніх ХХІІІ Дефлімпійських ігор 2017 року серед спортсменів з вадами слуху з плавання; тренер Дмитро Гунько – тренер-викладач вищої категорії з плавання Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.

7. «Поруч з олімпійцями» - кращий спортсмен з неолімпійських видів»:
спортсмен Михайло Єрко – багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу ІСКА та WPKA, чемпіон Європи по проаматорам з кікбоксингу ІСКА; тренер – Сергій Козирь - заслужений тренер України з рукопашного бою, тренер-викладач Дитячо-юнацької спортивної школи «Україна»

8. «Кращий тренер Чернігівщини з олімпійських видів» - Олександр Ворчак - заслужений тренер України з біатлону, старший тренер–викладач Чернігівської школи вищої спортивної майстерності та спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту.

9. «Кращий спортсмен Чернігівщини з олімпійських видів» - Сергій Семенов Сергій - заслужений майстер спорту України з біатлону, учасник Олімпійських ігор-2018, бронзовий призер етапу Кубку світу-2017.

Останнє в медіа