Сергій Бубка побажав успіху юним спортсменам на Всесвітній Гімназіаді
30 Квітня 2018 Поділитися
Сергій Бубка побажав успіху юним спортсменам на Всесвітній Гімназіаді

Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка взяв участь в урочистій церемонії проводів збірної України на 17-у Всесвітню літню Гімназіаду, що з 2 по 9 травня відбудеться в м. Марракеші (Марокко).

Побажати щасливої дороги та успішного виступу юним атлетам до міжнародного аеропорту «Бориспіль» також завітали заступник Міністра освіти і науки Роман Греба і перший заступник Міністра молоді та спорту, віце-президент НОК Ігор Гоцул. 

«Згадую свої перші відповідальні міжнародні спортивні старти, особливе хвилювання і неймовірне бажання показати свій найкращий результат.  Чудово розумію ваш настрій і бажаю, перш за все, віри у власні сили. Завжди казав: переможеш себе – переможеш усіх!», - зазначив у своєму зверненні до юних спортсменів Сергій Бубка.

«Всесвітня Гімназіада – гарна можливість спробувати свої сили, знайти нових друзів, отримати корисний досвід та цікаві знання. Бажаю вам постійно рухатись тільки вперед, працювати над собою і удосконалюватись. Поважайте своїх вчителів і тренерів, будьте прикладами для ваших однолітків. Вірю, що попереду у вас нові звершення і досягнення на Юнацьких Олімпійських іграх, а згодом і на дорослій Олімпіаді!», - наголосив головний олімпієць країни.

На вдачу Сергій Бубка передав членам української команди, художній гімнастці Христині Пограничній і фехтувальнику Руслану Гасанову Олімпійські талісмани – лелеченята, які супроводжуватимуть наших юних атлетів під час подорожі та надихатимуть на нові успіхи.    

Відзначимо, що 17-а літня Гімназіада проводиться під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF), основним девізом якої є «Освіта через спорт», та збере молодих учнів з усього світу, щоб випробувати дух міжнародної конкуренції, чесної гри, дружби та культурної різноманітності.

Вперше Всесвітня літня Гімназіада була проведена в 1974 році у Німеччині. Цьогорічна Гімназіада залучає до участі майже 4 тисячі юнаків і дівчат з понад 70 країн світу, які змагатимуться за медалі різного ґатунку з 18 видів спорту. Українська шкільна дружина буде представлена у Марокко 122 спортсменами у 17 видах cпорту.

Медіа