Українські грації успішно виступили на етапі Кубка світу в Баку
29 Квітня 2018 Поділитися
Українські грації успішно виступили  на етапі Кубка світу в Баку

4 нагороди – такий здобуток збірної України з художньої гімнастики на останньому етапі Кубка світу цього сезону, що відбувся в азербайджанському Баку.

В індивідуальному багатоборстві Влада Нікольченко чудово пройшла всі 4 види багатоборства, отримавши високі бали за кожен з них. Після першого змагального дня наша грація займала третю сходинку в багатоборстві, однак впевнені виступи з булавами і стрічкою дозволили їй піднятися ще вище - на другу сходинку п'єдесталу (67,550).

В окремих видах Україна була представлена ​​у всіх фіналах, де нашим граціям вдалося завоювати ще 3 медалі.

Першу медаль - золоту - принесла Україні лідер нашої збірної, 15-річна Влада Нікольченко. Бездоганне виконання програми з булавами не тільки принесло грації медаль найвищого ґатунку, а й дозволило їй завоювати Кубок світу в цьому виді.

Слідом за прекрасним виступом з булавами був чудовий виступ зі стрічкою, де Владі вдалося завоювати бронзову медаль.

Ще одну медаль до скарбнички України принесла наша збірна команда в групових вправах: складна програма з м'ячами і скакалками дозволила дівчатам зайняти третю сходинку п'єдесталу в цьому виді.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав гімнасток і тренерський склад, побажавши нових успіхів та продовження славних традицій української школи художньої гімнастики.    

Медіа