Шефи місій ІІІ літніх ЮОІ зустрілися в олімпійському Буенос-Айресі
02 Травня 2018 Поділитися
Шефи місій ІІІ літніх ЮОІ  зустрілися в олімпійському Буенос-Айресі

Більше двохсот шефів місій від Національних олімпійських комітетів з усієї Планети, які вже менш ніж за півроку делегуватимуть спортсменів на участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, взяли участь у спеціальному семінарі, що пройшов у столиці цих унікальних змагань – аргентинському Буенос-Айресі.

Україну на світовому форумі представляла шеф місії Юнацької Олімпійської команди, призерка Олімпійських ігор Анна Сорокіна.

Під час заходу майбутні керівники штабів команд отримали корисні  поради щодо організації всіх етапів підготовки юних атлетів до участі у найграндіознішому спортивному форумі в історії Аргентини та перебування у країні-господарі змагань.

Кожен з шефів місій зміг на власні очі побачити спортивні об’єкти, на яких відбуватимуться змагання ІІІ ЮОІ, ознайомитися з Олімпійським селищем та номерами, де житимуть спортсмени.

Під час Ігор Олімпійська домівка, що перетвориться у невеличке місто з мешканцями з різних куточків світу, вміщатиме, окрім організаторів змагань, 3998 спортсменів та 2170 членів офіційних делегацій.

Окрім спортивних змагань, юні олімпійці отримають чудову можливість зануритися в культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

В Буенос-Айресі атлетів підтримуватимуть юні лідери змін. Нагадаємо, ця програма є новим етапом успішного розвитку проекту «Молоді посли», що вже вп'яте реалізується Міжнародним Олімпійським Комітетом в рамках культурно-освітньої програми ЮОІ. Головна місія відібраних 82-х юних лідерів змін в Буенос-Айресі – це підтримка молодих спортсменів на основі власного досвіду участі на Юнацьких Олімпіадах. Від України виконати цю поважну місію обрано чемпіонку ІІ ЮОІ в Нанкіні-2014, срібну призерку чемпіонату світу-2017 зі стрибків у висоту Юлію Левченко.  

Наразі вже 20 українців здобули  заповітні перепустки до олімпійського Буенос-Айресу, а саме у таких видах спорту: баскетбол (8), бокс (1), важка атлетика (2), веслування на байдарках і каное (2), художня гімнастика (1), спортивна акробатика (2), стрільба кульова (1), стрільба з лука (2), тхеквондо (1).

 

 

Медіа