На Київщині відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олександрія»
03 Травня 2018 Поділитися
На Київщині відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олександрія»

27-29 квітня у приміщенні спортивного комплексу комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність» відбувся V Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олександрія» за підтримки Київського обласного відділення НОК України.

У змаганнях взяли участь 220 гімнасток, які виступали в 7 вікових категоріях за програмами МС, КМС, ІІ, ІІІ розряду та за програмою «Юний гімнаст». Спортсменки представляли команди міста Бровари, Запоріжжя, Ізмаїл, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Фастів, Харків та ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква.

Всі переможці та призери були нагородженні дипломами, медалями та цінними подарунками від організаторів. За кращий результат в кожному розряді гімнастки отримали Кубки. Всі учасники змагань одержали подарунки на згадку про турнір.

У заході взяли участь: директор КЗ БМР ДЮСШ «Юність», заступник голови Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Корінєнко, судді змагань, батьки та тренери спортсменів, представники громадськості.

Після закінчення змагань для всіх учасників та гостей турніру була організована екскурсія до дендропарку «Олександрія», який цього року відзначає 230-річчя з дня заснування.

Медіа