НОК привітав ветеранів зі святом
04 Травня 2018 Поділитися
НОК привітав ветеранів зі святом

В Києві за ініціативи Асоціації ветеранів спорту та за підтримки Національного олімпійського комітету і Міністерства молоді та спорту відбувся захід з нагоди Дня пам’яті і примирення, в якому взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і член Виконкому НОК, президент Асоціації олімпійців України Ніна Уманець, президент Асоціації ветеранів спорту Віктор Ткаченко.

На зустріч завітали спортсмени-ветерани, які пройшли через пекло війни та зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту.

«Хто не пам'ятає свого минулого - той не має майбутнього. Ми дуже цінуємо вас і низько вклоняємося ветеранам і дітям війни, ветеранам фізичної культури і спорту. Ваш військовий подвиг і величезний внесок в розвиток українського спорту має величезне значення для нинішніх успіхів і майбутніх поколінь», - сказала Ніна Уманець.

Вона також додала, що НОК глибоко цінує кожного з ветеранів, будучи завжди поруч та надаючи постійну підтримку: «Саме на ваших яскравих прикладах, на прикладах наших видатних спортсменів необхідно виховувати сильну і здорову націю, нове покоління чемпіонів», - зазначила член Виконкому НОК.Медіа