У Хмельницькому відбувся гандбольний турнір на призи Лариси Заспи
05 Травня 2018 Поділитися
У Хмельницькому відбувся гандбольний турнір на призи Лариси Заспи

Протягом трьох днів в спортивній залі Хмельницької ДЮСШ №1 шість команд з Тернопільської та Хмельницької областей змагалися у VIІ відритому обласному турнірі з гандболу серед дівчат 2004 року народження та молодших на призи бронзової призерки Олімпійських ігор Лариси Заспи.

Цей турнір започаткований за ініціативи Лариси і проводиться під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Саме у цьому місці у 8-річному віці розпочала своє сходження у великий спорт уславлена гандболістка, талант якої згодом розгледів легендарний тренер Ігор Турчин і запросив до Київського республіканського спортінтернату.

Багато теплих і напутніх слів почули гравці команд під час урочистого відкриття змагань від Лариси Заспи, а також начальника міського управління молоді та спорту, члена виконкому відділення НОК України в Хмельницькій області Сергія Ремеза та директора ДЮСШ №1 Василя Янківа. Вони запевнили, що і в подальшому будуть підтримувати ці популярні змагання, а також вручили капітанам команд сувеніри й солодощі.

У ході цікавих поєдинків кращою командою стали господарки змагань, які виграли всі матчі.

Підсумкова таблиця призерів отримала такий вигляд:

1. Хмельницький (ДЮСШ №1).

2.Тернопіль.

3.Кам'янець-Подільський.

Команди були нагороджені кубками та дипломами, а їх гравці - медалями й грамотами відповідних ступенів.

Поза увагою організаторів не залишився жоден спортсмен та тренер, яким вручили на згадку олімпійські сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

Кращими гравці турніру - Карина Масловська (Красилів), Олександра Ферук (Кам'янець-Подільський), Єва Мацевич (Хмельницький), Христина Музика (Тернопіль) - були відзначені спеціальними призами, які вони одержали з рук Лариси Заспи та першого заступника відділення НОК України Віктора Флентіна.

Медіа