На Полтавщині провели заходи у рамках проекту #OlympicLab
10 Травня 2018 Поділитися
На Полтавщині провели заходи у рамках проекту #OlympicLab

У загальноосвітніх школах №6, №16 та на базі ДЮСШ №1 м. Кременчук в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation, були проведені модуль «Олімпійський чат», «Ментальне тренування» та «Здоровий спосіб життя».

Запрошеними гостями стали дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан, бронзові призери Олімпійських Ігор Тарас Міщук, учасник Олімпійських ігор Дмитро Саблін, паралімпійський чемпіон Сергій Ємельянов.

Після основної частини презентації видів спорту та огляду відеоролику про олімпійців, учні мали можливість поспілкуватись з видатним спортсменами. Діти ставили цікаві запитання олімпійцям на які вони з радістю відповідали.

Школярам, які ставили найцікавіші запитання, олімпійці вручали сувеніри від НОК України.

Також родзинкою заходу стало каное, на якому у 2012 році Юрій Чебан вперше став Олімпійським чемпіоном. Діти із захопленням розглядали човен та розпитували Юрія про його підготовку до Олімпіади.

На завершення заходу Інесса Гетьман відзначили адміністрацію школи олімпійською літературою, а олімпійців - подяками від Полтавського обласного олімпійського комітету України.

Медіа