В Києві відбулись міжнародні змагання з сучасного п'ятиборства Laser-Run City Tour
15 Травня 2018 Поділитися
В Києві відбулись міжнародні змагання з сучасного п'ятиборства Laser-Run City Tour

12 травня в Києві відбулась значна подія для сучасного п’ятиборства – Laser-Run City Tour. Організатором змагань виступила Федерація сучасного п’ятиборства України за підтримки Київського міського відділення НОК України та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Lazer-Run UIPM складається з лазерної стрільби і бігу. Стрільба відбувається з лазерного пістолета послідовно в діапазоні, оснащеному лазерними мішенями. За кожною серією стрільби слідують біг на задану дистанцію.

UIPM Global Laser-Run City Tours – є частиною масштабного проекту Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства. Це заходи, призначені для залучення місцевого населення і школярів до занять спортом.

У змаганнях, які пройшли на території київського велотреку, взяли участь 450 спортсменів з Києва, Київської області, Дніпра, Харкова, Житомира та Слов'янська. Змагались як професійні спортсмени, так і новачки, а також спортсмени з інвалідністю. Вік учасників – від 9 до 70 років.

Київські змагання розділили на дві частини: категорія Open, в якій брали участь всі бажаючі, і чемпіонат Elit серед професійних спортсменів. Крім цього, вперше в історії подібних заходів саме в Києві відбувся забіг серед людей з інвалідністю. За рішенням UIPM, планується включення цієї дисципліни в програму парапентатлону Паралімпійських ігор-2020.

Україна вже другий рік поспіль організовує змагання Laser-Run City Tour.

«Успішне проведення минулорічного чемпіонату в Києві сприяло тому, що UIPM було прийнято рішення провести в 2018 році змагання вже в чотирьох містах України: в Києві, Дніпрі, Харкові та Житомирі», - розповів президент Федерації сучасного п'ятиборства України Ігор Панін.

Медіа