У Чернівцях пройшли «Біг Миру» та «Естафета Миру»
16 Травня 2018 Поділитися
У Чернівцях пройшли «Біг Миру» та «Естафета Миру»

13 травня на Соборній площі у Чернівцях відбувся V«Біг Миру», а також «Естафета Миру» серед навчальних закладів.

Серед почесних гостей «Бігу Миру 2018» були Олімпійська рекордсменка, чемпіонка Європи та світу зі стрільби з лука Ліна Герасименко, учасниця двох Олімпійських ігор, чемпіонка Європи та світу зі стрільби з лука Лідія Січенікова-Косташ, неодноразовий чемпіон світу з більярду Ярослав Тарновецький, учасник Олімпійських ігор Микола Лабовський, чемпіонка Всесвітньої Гімназіади Марія Винник, перший капітан футбольної збірної незалежної України Юрій Шелепницький, заслужений тренер України з рукопашного бою, один з тренерів збірної Іван Штефюк, керівники облмолодьспортуправління Богдан Вітовський та міськспортуправління Дмитро Макаренко, представник міського управління освіти Володимир Цуркан, депутати міської ради, громадські діячі та інші.

Офіційно відкрили захід учасник трьох Олімпійських ігор – чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, голова обласного відділення НОК України і профільної комісії обласної ради Іван Гешко та депутат міської ради, голова Асоціації готельєрів Чернівців і директор готелю «Буковина» Андрій Брязкало.

Особливими гостями і учасниками «Бігу Миру» були маленькі мрійники, які в рамках підтриманої організаторами акції «Ти – добрий!» отримали від небайдужих гарні ексклюзивні футболочки.

Змагальна частина розпочалась традиційно з естафети. Серед загальноосвітніх закладів знову найшвидшими виявились представники військово-спортивного ліцею, які залишили у себе перехідний трофей.

Друге та третє місця вибороли гімназія №4 та ЗОШ №37. Серед професійно-технічних училищ призову трійку утворили ліцей сфери послуг, ВПХУ №5 та кулінарне училище КНТЕУ. Серед середніх спеціальних навчальних закладів у цікавій боротьбі перемогу вирвали представники політехнічного коледжу. На другій та третій позиціях фінішували команди педколеджу та транспортного коледжу. До слова, ця гостра боротьба за перемогу в номінації вплинула і на боротьбу за перехідний кубок за абсолютно кращий час.

Усі переможці та призери естафети отримали футболки від міської ради.

На змагальній дистанції 6 миль кращими серед чоловіків та жінок були, відповідно, Орест Малованюк та Любов Бойко. На других позиціях фінішували Юрій Скорейко та Тетяна Прокопчук (Адажий).

У масовому забігу на 2 милі, як зазначив Іван Гешко, взяло участь понад 1200 учасників. І це попри не дуже сприятливу дощову погоду.

Медіа