В Буенос-Айресі атлети отримали ключі від Олімпійського селища
16 Травня 2018 Поділитися
В Буенос-Айресі атлети отримали ключі від Олімпійського селища

В аргентинській столиці Буенос-Айрес відбулася церемонія передачі керівництвом міста символічного ключа від Олімпійського селища ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор, які відбудуться з 6 по 18 жовтня.

«Перепустку» від майбутнього помешкання учасників ЮОІ-2018 від мера Буенос-Айреса Горацио Родрігеса Ларрета отримали аргентинські Олімпійські чемпіони та учасники Ігор: Луїс Скола, Паула Парето, Вальтер Перес, Себастьян Крісманіч та юні олімпійціі країни.

Протягом Ігор в Олімпійському селищі буде розміщено 6286 мешканців: спортсменів, тренерів, представників спортивних федерацій. Для них функціонуватиме їдальня, що вміщатиме близько 2300 персон. Протягом двох тижнів селище перетвориться на справжнє місто з багатогранним різноманіттям мов та культур зі всього світу.

Відзначимо, на відміну від Олімпійських ігор, на яких спортсмени покидають олімпійське помешкання одразу після завершення своїх змагань, учасники Юнацьких Олімпійських ігор залишаються в селищі протягом усіх Ігор.

Більш того, юні учасники ЮОІ матимуть чудову змогу зануритися в культурно-освітню програму, яку реалізує Міжнародний Олімпійський Комітет.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі вперше в історії ЮОІ буде дотримана гендерна рівність. Учасниками найпрестижнішого форуму стануть 3998 юних спортсменів: 1999 представників чоловічої статі та 1999 представниць жіночої.

Медіа