Представники національних федерацій обговорили питання спортивного маркетингу
17 Травня 2018 Поділитися
Представники національних федерацій обговорили питання спортивного маркетингу

Сьогодні за ініціативи Національного олімпійського комітету України, Міністерства молоді та спорту України та Спортивного комітету України відбувся семінар для національних федерацій за участю провідного міжнародного експерта, керівника напряму з питань спортивного маркетингу (Sport&Entertainment) у медіа-агенції «Mediacom Worldwide» Міші Шера.

У відкритті заходу взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, перший заступник Міністра молоді та спорту України, віце-президент НОК Ігорь Гоцул, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, державний секретар Міністерства Олег Немчінов і президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

У своєму привітальному слові до учасників семінару керманич НОК наголосив на важливості постійного самовдосконалення, росту та прагненні до нових знань спеціалістів сфери.

«Ми хочемо бачити федерації самостійними, сильними, ефективними, які б взяли більше відповідальності за розвиток своїх видів спорту. В сучасному світі треба рухатися в ногу з часом: бути сучасними, гнучкими, максимально використовувати всі можливості і сучасні технології, вміти створювати якісний продукт, спортивне шоу і бути цікавими для оточуючих: уболівальників і бізнесу», - сказав Сергій Бубка.

Міжнародний експерт Міша Шер, який має багаторічний досвід роботи (15 років) в галузі стратегічного планування, спонсорства, управління торговими марками, засобів масової інформації, представництва у сфері розваг та талантів, поділився з присутніми своїми знаннями та досвідом роботи в цьому напрямку, відповівши на всі питання колег.

Він разом з засновником «Heroes Group», ведучим, коментатором Павлом Черепіним провели дискусію на тему: «Адаптація світового досвіду спортивного маркетингу з урахуванням локальних ринково-економічних особливостей».

Нагадаємо, що подібні семінари стали традиційними. За останній час відбулися семінари для представників спортивних федерацій на тему маркетингу та PR, менеджменту та PR тощо.

Медіа