Визначено найкращих «Олімпійських лелеченят» Хмельниччини
18 Травня 2018 Поділитися
Визначено найкращих «Олімпійських лелеченят» Хмельниччини

В Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді та на спортмайданчиках парку ім. М. Чекмана відбувся обласний етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - Olympic move UA.

Це проект Національного олімпійського комітету України, який охоплює юнаків та дівчат віком 12-14 років з метою їх залучення до активних занять фізичною культурою і спортом, формування уявлення про олімпійський рух, адаптування до здорового способу життя.

Цьогоріч в обласному фіналі брали участь 9 колективів у складі 12 осіб (6 дівчаток та 6 хлопчиків), що представляли збірні команди таких навчальних закладів: Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району, Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступеня Красилівського району, Жищинецька ЗОШ І-ІІІ ступеня Городоцького району, Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступеня №4 ім. В. Котика, Зіньківський НВК Віньковецького району, Деражнянська ЗОШ №2, Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступеня №3, Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка, Летавський НВК Чемеровецького району – переможці міських та районних етапів.

Під час урочистого відкриття заходу дітей привітали організатори та почесні гості: голова відділення НОК України в Хмельницькій області Юрій Краснюк, керівники обласних спортивних освітянських закладів.

Загальну перемогу в чотирьох дисциплінах, що включали в себе три складові: спортивну, освітню та культурну, здобули учні колегіуму ім. Володимира Козубняка. Хмельничани були кращими в презентації команди (назва, емблема, девіз, рухові вправи) та Олімпійській вікторині.

Другими фінішували деражнянці, в доробку яких першість у комбінованій естафеті та у рухливій грі-волейболі. На третьому місці опинився колектив Шепетівської ЗОШ №4 ім. Валі Котика. Вказані команди – призерки були нагороджені дипломами та кубками, а їх учасники – грамотами та медалями.

Крім того, в рамках реалізації Всеукраїнських акцій НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» всім учасникам спортивного дійства було надано олімпійську літературу та сувенірну продукцію.

Медіа