Сергій Бубка взяв участь у звітно-виборчій конференції Федерації біатлону України
18 Травня 2018 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь  у звітно-виборчій конференції Федерації біатлону України

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка взяв участь у засіданні звітно-виборчої конференції Федерації біатлону.

«Біатлон – провідний зимовий вид спорту в Україні, який має гарні традиції і результати у нас в країні. Ми пам'ятаємо блискучу олімпійську перемогу в СОчі, здобутки на чемпіонатах світу і Європи, етапах Кубюка світу. Звичайно, вболівальники завжди чекають перемог, розраховували на медальні виступи на Олімпійських іграх в Пхьончхані.  Але це спорт і не завжди все вдається так, як цього бажаєш. Згадую свою спортивну кар’єру  - численні перемоги на чемпіонатах світу, Європи і лише одна нагорода на Олімпійських іграх. Впевнений, що за підсумком Ігор-2018 має бути проведений глибокий аналіз, повинна відбутися відверта розмова з вірними висновками  і треба рухатись вперед на Пекін-2022, який прийде дуже швидко. У нас є талановита молодь, яку треба привести до перемог» , - зазначив у своєму зверненні до учасників форуму головний олімпієць країни.

Сергій Бубка відзначив, що попри різні труднощі Національний олімпійський комітет в повній мірі виконав усі взяті на себе зобов’язання щодо підтримки біатлоністів. «Для НОК підтримка спортсменів і тренерів – пріоритетний напрямок. 70% бюджету організації спрямовуються саме на ці цілі. Лише за останні 3 роки на підтримку біатлону Олімпійський комітет спрямував понад 10,5 млн. грн. Протягом двох років для ефективної підготовки до Ігор-2018 14 провідних біатлоністів отримували щомісячні стипендії. Загальний обсяг цієї програми склав понад 4,5 млн. грн», - зазначив президент НОК.

Сергій Бубка подякував спортсменам, тренерам і  колективу Федерації на чолі з Володимиром Бринзаком, побажавши успіхів і нових перемог у майбутньому.

Під час конференції були підведені підсумки діяльності за 4 роки та відбулися вибори нового керівного складу на наступний олімпійський цикл. Президентом Федерації біатлону переобрано Володимира Бринзака.   

Медіа