Відбувся Відкритий Кубок Сіверщини з велоспорту на шосе
23 Травня 2018 Поділитися
Відбувся Відкритий Кубок Сіверщини з велоспорту на шосе

Минулими вихідними, 19 та 20 травня, на регіональній трасі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП «Славутич» - Чорнобиль пройшов Відкритий Кубок Сіверщини-2018 з велоспорту на шосе.

Змагання проводились за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області, громадської організації Федерація велосипедистів Чернігівщини, департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради, Чернігівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, компанії Sinergia Oil, магазину «Адреналін».

Мета змагань – пропаганда, популяризація та подальший розвиток велоспорту в Україні та Чернігівський області, удосконалення та підвищення спортивної майстерності велосипедів.

 Поборотися за першість Кубку Сіверщини прихали професійні та любительські команди велоспорстменів з різних куточків України. Зокрема, Київщини, Дніпропетровщини, Вінниччини, Одещини. Чернігівську область представили дві команди Федерації велосипедистів Чернігівщини.

Участь у заходы взяли більше 70 учасників. Змагалися в індивідуальній та командній першостях у декількох вікових категоріях: 14-16 років, 17-27 років, 28-44 роки, 45-59 років та 60 і старші. 

 Призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями від організаторів Кубку Сіверщини.

Останнє в медіа