Буковина визначилась з переможцем обласного фіналу «Олімпійського лелеченяти»
24 Травня 2018 Поділитися
Буковина визначилась з переможцем обласного фіналу «Олімпійського лелеченяти»

Днями у ФОК «Олімпія», що в Чернівцях, пройшов обласний фінал всеукраїнського спортивно-масового заходу НОК України серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

Переможцями буковинського фіналу стали представники Чорнівського НВК Новоселицького району Чернівецької області.

Захід розпочався з урочистої церемонії відкриття, на яку завітали голова відділення Національного олімпійського комітету у Чернівецькій області Іван Гешко, начальник міського спортуправління Дмитро Макаренко, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Корнелій Жукотинський, директор обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу, головний спеціаліст міського управління освіти Володимир Цуркан.

На відкриття в якості почесних гостей запрошені і призери чемпіонату Європи-2018 з карате Валерій Чоботар та Різван Талібов, з якими учасниками обласного фіналу мали змогу познайомитися ближче.

Головним суддею змагань став відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області, заступник голови регіонального осередку Олімпійської академії України у Чернівецькій області Ярослав Галан.

Співорганізатори дійства – обласне відділення НОК України, регіональне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, за підтримки облмолодьспортуправління, міськспортуправління, міського управління освіти, облцентру «Спорт для всіх».

Усі команди, які взяли участь в обласному фіналі «Олімпійського лелеченяти», отримали пам'ятні подарунки з рук уславленого легкоатлета Івана Гешка, а переможці та призери змагань – ще й медалі та відповідні кубки.

Медіа