Сергій Бубка взяв участь у підведенні підсумків проекту Посольства Японії в Україні щодо підтримки українських гімнастів
24 Травня 2018 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у підведенні підсумків проекту Посольства Японії в Україні щодо підтримки українських гімнастів

На олімпійській базі в Конча-Заспі відбулося підведення підсумків проекту покращення тренувальних умов українських гімнастів в рамках програми «КУСАНОНЕ» уряду Японії.

Ця програма передбачала надання Україні безвідплатної фінансової допомоги на суму 74,470 доларів для Української федерації гімнастики на закупівлю спортивного обладнання для жіночої та чоловічої спортивної гімнастики, а також мікроавтобусу для нашої команди з художньої гімнастики.

Відзначимо, в 2016 році Національний олімпійський комітет вирішив питання щодо забезпечення збірної України гімнастичним килимом для вільних прав загальною вартістю понад 840 тисяч гривень (32,307 доларів), домовився про передачу олімпійського гімнастичного обладнання Ріо-2016 до України, а також разом з Міжнародною федерацією гімнастики забезпечив сучасним гімнастичним обладнанням спортивні школи Донеччини та Луганщину (загальна вартість 2,5 млн.грн).

Сьогодні до спортсменів завітали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Почесних гостей зустріли віце-президенти Української федерації гімнастики й тренери Ірина Дерюгіна та Геннадій Сартинський, спортсмени та спортсменки збірної України зі спортивної та художньої гімнастики.

Під час зустрічі Сергій Бубка наголосив на важливості подібної підтримки українських спортсменів: «Хочу висловити щирі слова вдячності Уряду Японії та пану Шігекі Сумі за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху, постійну увагу до гімнастики зокрема. Переконаний, подібна підтримка сприятиме лише розвитку та примноженню успіхів наших гімнастів на міжнародній арені».

На знак щирої вдячності головний олімпієць України вручив пану Послу пам'ятну статуетку від Олімпійської сім'ї України.Медіа