У Львові нагородили найкращих спортсменів за підсумками березня та квітня
25 Травня 2018 Поділитися
У Львові нагородили найкращих спортсменів за підсумками березня та квітня

24 травня в актовому залі ЛДУФК відбулося нагородження найкращих спортсменів Львівщини за підсумками березня та квітня 2018 року. Окрім спортсменів Соломії Братейко (настільний теніс) та Анастасії Возняк (художня гімнастика), пам’ятні нагороди отримали тренери спортсменок Віктор Дідух та Олена Єресько.

«Почесне звання найкращої спортсменки Львівщини у березні Соломія Братейко отримала завдяки перемозі у парному розряді з представницею Польщі на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходив з 8 до 11 березня в Мінську (Білорусь).

Анастасія Возняк стала найкращою спортсменкою Львівщини у квітні, завдяки успішному виступу на міжнародних змаганнях серії Гран-Прі з художньої гімнастики у Франції, де національна збірна команда України, до складу якої входить Возняк, здобула три нагороди в групових вправах», - прокоментував цей вибір очільник відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський під час нагородження спортсменок.

Окрім відзнак кращих спортсменів та їхніх тренерів у березні та квітні, відділення НОК України у Львівській області нагородило наших ветеранів спорту, плавців та дітей, які перемогли у конкурсі дитячого малюнку на тему «Зимові Олімпійські ігри». А також вручили сертифікати волонтерів  магістрам ЛДУФК.

Серед ветеранів спорту шквал оплесків зірвала Броніслава Чечіна, якій 20 серпня виповниться 100 років. Пам’ятні подарунки також отримали й інші ветерани – Тамара Левчичова, Микола Нестеренко, Микола Воронін, Роман Мазяк та інші. Останній, до слова, кількома днями раніше святкував свій 75-річний ювілей. Без подарунка не залишилась також голова обласної асоціації ветеранів спорту пані Галина Коритник.

Особливо гучні овації також зірвав наш чемпіон світу з плавання Сергій Сіманков. У віковій категорії 85-89 років він посів три перших місця на дистанціях: 100 метрів, 50 метрів, 200 метрів - батерфляй; а також посів третє місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Саме за ці результати, а також за участь в міжнародних змаганнях протягом 2017 року Сергій Сіманков був визнаним найкращим спортсменом-ветераном 2017 року (за версією НОК України). Загалом українські ветерани плавання здобули 54 медалі: 15 золотих, 8 срібних, 8 бронзових та 23 малих медалі.

Медіа