Змагання Кубка світу з кульової стрільби: українці з 4-ма медалями та двома світовими рекордами
29 Травня 2018 Поділитися
Змагання Кубка світу з кульової стрільби: українці з 4-ма медалями та двома світовими рекордами

В німецькому Мюнхені завершилися змагання світового Кубка з кульової стрільби, на якому українські спортсмени поповнили скарбничку збірної 4-ма медалями – 3 з яких найвищого ґатунку.

Авторами нагород стали наші Олена Костевич та Олег Омельчук.

Олімпійська чемпіонка була першою у змаганнях з пневматичного пістолету (10 метрів) й взяла «бронзу» у змаганнях з малокаліберного пістолету (25 метрів). Разом з Олегом вона здобула «золото» у міксті з пневматичного пістолету (10 метрів), встановивши світовий рекорд.

Окрім «золота» в тандемі з Оленою, Олег Омельчук святкував перемогу у змаганнях з пневматичного пістолету (10 метрів) й також зі світовим рекордом.

Ці чудові здобутки дозволили українцям посісти друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Китаю. Слідом за нашими спортсменами розташувалася команда з Росії.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів, тренерський склад збірної та Федерацію стрільби України на чолі з Олегом Волковим з гарними здобутками, побажавши не зупинятися на досягнутому та й надалі підкорювати нові спортивні вершини.

Медіа