Юрій Чебан провів ранкову зарядку у Горішніх Плавнях
29 Травня 2018 Поділитися
Юрій Чебан провів ранкову зарядку у Горішніх Плавнях

В один з останніх днів цього навчального року на гостини до школярів ЗОШ № 2 міста Горішні Плавні завітав дворазовий олімпійський чемпіон, головний тренер збірної України з веслування Юрій Чебан. Уславлений спортсмен подарував чимало позитивних емоцій дітям під час спільної ранкової зарядки.

Ранкова зарядка у ЗОШ № 2 відбулася у рамках заходу міського відділення НОК України Do Like Olympians. Разом з дітьми цей ранок почав дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан. Почесний гість у ЗОШ № 2 показав кілька рухів, за допомогою яких можна отримати бадьорість від самого ранку.

В арсеналі Юрія Чебана були як прості рухи, так і ті, над виконанням яких дітям треба ще працювати. Втім, будь-яке завдання від почесного гостя діти виконували із задоволенням. Від імені усього педагогічного колективу школи та учнів за проведену зарядку Юрію Чебану подякувала директор ЗОШ № 2 Тетяна Кириченко та вручила особисту подяку.

Після проведеної зарядки Юрій Чебан взяв участь у нагородженні учнів ЗОШ № 2, які були переможцями та призерами шкільних змагань з бігу, що пройшли напередодні. Всі, хто проявив себе протягом змагань, отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету Горішніх Плавнів, які вручав виконавчий директор відділення Микола Шишліков.

До речі, низка олімпійських заходів у Горшініх Плавнях у самому розпалі. В цьому місті продовжують тренувальний збір національна команда України з веслування під керівництвом Юрія Чебана. Всі ці заходи роблять спортивне життя Горішніх Плавнів активним та яскравим.

- Мені подобаються такі спортивні тенденції у Горішніх Плавнях - привчати дітей з малих років до активного способу життя, - каже Юрій Чебан. - Не обов'язково це має бути окремий вид спорту, а просто якийсь напрямок фізичної культури, щоб у хлопчиків та дівчаток з дитинства відкладалося в голові, що день треба починати правильно. Ми всі з ранку прокидаємося мляві і сонні, зарядка надає бадьорості, розганяє по нашому організму кров і дає приплив енергії. Горішні Плавні — невеличке місто, але дуже спортивне. Тут дуже багато баз, хороший яхт-клуб і не бракує спортивних майданчиків.

Медіа