Сергій Бубка зустрівся з керівництвом компанії Samsung Україна
29 Травня 2018 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся з керівництвом  компанії Samsung Україна

29 травня до Олімпійського дому завітала делегація компанії Samsung Україна, що є офіційним спонсором НОК, на чолі з президентом Десонгом Ра.

Очільник Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка провів для гостей екскурсію та детально презентував діяльність організації.

Сторони обговорили шляхи подальшої співпраці задля підтримки українських олімпійців та розвитку олімпійського руху.

«НОК України та Samsung мають тривалу історію плідної співпраці, починаючи з 2000 року, коли компанія вперше підтримала наших спортсменів у підготовці до Олімпійських ігор. Ми щиро вдячні Samsung Україна за небайдужість до здорового способу життя, олімпійських цінностей та спорту в цілому. Саме завдяки нашим партнерам та їхній допомозі нам вдалося реалізувати велику кількість проектів, що спрямовані як на підтримку масового спорту і олімпійського руху, так і на допомогу нашим олімпійцям», - зазначив Сергій Бубка.

Довідково

Samsung є ТОП-партнером Міжнародного Олімпійського Комітету та підтримує розвиток олімпійського руху по всьому світу з 1997 року. 2000 року почалося співробітництво Національного олімпійського комітету України та Samsung Україна.

Окрім фінансової підтримки українських спортсменів та всебічного сприяння реалізації проектів Олімпійського комітету, Samsung Україна впроваджує власні ініціативи.

НОК та Samsung спільно вшановують медалістів найпрестижніших міжнародних стартів після кожних Олімпійських та Юнацьких ігор, Європейських ігор та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.

Всі програми Samsung Україна у співпраці з НОК впроваджуються задля популяризації здорового способу життя, підтримці олімпізму та українських героїв спорту.


Медіа