Сергій Бубка подолав «Зеленю милю»
01 Червня 2018 Поділитися
Сергій Бубка подолав «Зеленю милю»

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка взяв участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля-2018».

Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» проводиться 1 червня в різних регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.

Метою заходу, який організований Спортивною студентською спілкою України, Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та Національним олімпійським комітетом України і розпочався з розминки з головою Комісії атлетів НОК, призеркою Олімпійських ігор Оленою Говоровою, є популяризація здорового способу життя та привернення уваги до важливості охорони оточуючого середовища.

«Зелену милю» (1 609 метрів) сьогодні в столиці разом з головним олімпійцем країни долали заступник Міністра освіти і науки України, президент Федерації учнівського спорту України, член виконавчого комітету ISF Роман  Греба, заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан, президент  Спортивної студентської спілки України, голова Комісії НОК «Спорт та навколишнє середовище», ректор Національного університету фізичного виховання та спорту Євгеній Імас, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Вадим Стеценко, студенти, викладачі, керівники закладів вищої освіти, громадські діячі, народні депутати України, депутати районних, обласних, міських Рад.

«Подібні заходи - це чудова ініціатива, адже вони сприяють залученню української молоді до занять спортом, звертають їхню увагу до проблем охорони навколишнього середовища. Студентство – це дійсно наше майбутнє, міцна сила і гарний фундамент для розвитку.  Ми прагнемо того, щоб наша молодь була сильною, здоровою і освіченою. За прикладом міжнародного олімпійського руху НОК України приділяє багато уваги як залученню молоді до спорту, так і освітнім програмам щодо охорони навколишнього середовища, - зазначив у своєму виступі до учасників заходу головний олімпієць країни Сергій Бубка, висловивши вдячність організаторам спортивного свята.  

Медіа