НОК та НАДЦ сприяють поглибленню інформування юних олімпійців у питаннях протидії допінгу
04 Червня 2018 Поділитися
НОК та НАДЦ  сприяють поглибленню  інформування юних олімпійців у питаннях протидії допінгу

Національний олімпійський комітет України спільно з Національним антидопінговим центром України розпочав нову фазу освітньої програми, спрямовану на інформування та об’єднання спортивного суспільства в боротьбі з допінгом.

Вона включає в себе поглиблене інформування українських спортсменів у питаннях протидії допінгу та забезпечення медичного обстеження.

На даному етапі цей напрямок розрахований на всіх кандидатів для участі в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, що в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Минулого тижня ця програма розпочалась на головній олімпійській базі в Конча-Заспі, де юні олімпійці мали чудову можливість отримати корисні знання, взявши участь в антидопінговій вікторині «Змагайся чесно!».

За підтримки НОК України усі кандидати та майбутні учасники ІІІ ЮОІ долучаться до цього проекту. Також вони отримають поглиблену медичну підтримку від фахівців.

Відзначимо, вікторина «Змагайся чесно!» розроблена Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА) й застосовується у багатьох країнах світу. Програма спрямована на підвищення обізнаності спортсменів в сфері антидопінгу, розрахована на їх активну участь.

В Україні її було презентовано в липні минулого року за участю відомих олімпійців на чолі з керівництвом НОК та НАДЦ в Олімпійському домі.

Медіа