Сергій Бубка привітав журналістів зі святом
09 Червня 2018 Поділитися

На території різноманітного розважального комплексу Х-парк відбулося урочисте святкування професійного свята «акул пера» - Дня журналіста.

Привітати журналістів завітали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський, генеральний директорр Х-парку, президент Федерації вейкбордінгу Юрій Зозуля, Олімпійський чемпіон з баскетболу Олександр Волков, голова Комісії НОК Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху, президент Федерації стрільби України Олег Волков.

У своєму вітальному слові до українських журналістів очільник НОК зазначив: «Ваша праця у досягненні наших спільних завдань – популяризації спорту та олімпійського руху, вихованні здорової та сильної нації – заслуговує найвищої похвали та поваги. Нам дуже приємно, що протягом багатьох років, не зважаючи ні на які труднощі, ми йдемо пліч-о-пліч та відчуваємо взаємну підтримку. З впевненістю можу сказати, що в обличчі спортивних журналістів ми бачимо надійних партнерів та вірних друзів».

Цьогоріч свято було присвячено ІІІ Юнацьким Олімпійським іграм, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Учасниками заходу стали наші юні представники баскетболу 3х3, які вперше в історії виступів українців на ЮОІ відібрались двома командами – жіноча на чоловіча – на найпрестижніший старт чотириріччя. В баскетбол з ними зіграли відомі баскетболістки - Ольга Мазніченко та Віта Горобець й Юний лідер змін ЮОІ-2018, чемпіонка ЮОІ-2014 зі стрибків у висоту Юлія Левченко.

Разом з юними баскетболістами журналісти спробували свої сили в цьому чудову виді спорту й впевнено продемонстрували свою майстерність.

Медіа