Юлія Левченко зустрілася з майбутніми учасниками Юнацьких Олімпійських ігор-2018
09 Червня 2018 Поділитися
Юлія Левченко зустрілася з майбутніми учасниками Юнацьких Олімпійських ігор-2018

Чемпіонка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор, призерка чемпіонату світу зі стрибків у висоту, Юний лідер змін ЮОІ-2018 Юлія Левченко зіграла у баскетбол з майбутніми учасниками ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Нагадаємо, програма «Юних лідерів змін» є новим етапом успішного розвитку проекту «Молоді посли», що реалізується Міжнародним Олімпійським Комітетом в рамках культурно-освітньої програми ЮОІ.

Головна мета лідерів – це підтримка спортсменів на основі власного досвіду участі в Іграх. Від України обрано саме Юлію Левченко.

Під час зустрічі талановита спортсменка поділилася своїм досвідом з юними баскетболістами, отримала чудовий майстер-клас, зіграла с ними в захоплюючий вид спорту та побажала успіхів на шляху до заповітної олімпійського мрії.

Відзначимо, наші юні баскетболісти 3х3 – жіноча та чоловіча команди - вперше в історії виступів українців на Юнацькій Олімпіаді кваліфікувалися для участі у найпрестижнішому старті Планети.

Медіа