Літня олімпійська зарядка з чемпіонами на Сумщині
11 Червня 2018 Поділитися
Літня олімпійська зарядка з чемпіонами на Сумщині

У Сумському Навчально – виховному Комплексі №41 «Райдуга» відбувся Олімпійський урок разом зі спортсменами #DO like Olympians.

У цьому заході участь брали: Анна Рикун – кандидат у майстри спорту України з пауерліфтингу, абсолютна чемпіонка та рекордсменка України, віце-чемпіонка світу-2018; Кащеева Вікторія – майстер спорту України з легкої атлетики, учасниця олімпійських Ігор у Лондоні, а також голова Сумського відділення Національного олімпійського комітету, срібна призерка Олімпійських Ігор з біатлону в Нагано-94 Олена Петрова.

          На Олімпійському уроці Анною Рикун була проведена весела руханка - зарядка, що була розминкою перед низкою естафет та конкурсів. Усього у заході брало участь близько 70-и дітей 3-4 класів.

         Чотири команди учнів змагались між собою у спритності та кмітливості та у різних естафетах. По кількості очок з шести естафет та нарахування за найкращих вболівальників, було обрано переможців. Най видовищнішим було перетягування канату. Оцінювали цю гру колегія з вихователів та Олена Петрова з Вікторією.

          Отже, команда переможців цього Олімпійського уроку отримали персональні подарунки від НОКу України. Та не забули і про усіх інших. Ніхто без призів не залишився. Тому всі учні отримали подарунки та заохочувальні призи з олімпійською символікою.

         Діти були також раді і поспілкуватися зі спортсменами, особливо ті, які вже брали участь у певних Олімпійських заходах.

Медіа