В олімпійському Буенос-Айресі школярі залишили свої побажання учасникам ЮОІ-2018
11 Червня 2018 Поділитися
В олімпійському Буенос-Айресі школярі залишили свої побажання учасникам ЮОІ-2018

Протягом тижня двері Олімпійського селища ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі були відчинені для маленьких шанувальників спорту, кожен з яких міг залишити свої побажання майбутнім учасникам змагань.

Організаційний комітет цьогорічних ЮОІ переконаний, що головними героями Буенос-Айресу-2018 стануть не лише 3998 юних спортсменів з 206 країн світу, а й їхні однолітки, які підтримують та вболівають за найсильніших юних атлетів Планети.

Цими днями юні школярі з 49-ти закладів початкової та середньої школи не лише ознайомилися з місцем проживання учасників ЮОІ-2018 та спробували свої сили у різних видах спорту, а й написали їм листи-побажання. Кількість меседжів дуже символічна – 2018. Юні атлети зможуть отримати та прочитати ці побажання, коли увійдуть в олімпійське селище та розпочнуть свою олімпійську пригоду.

Ці повідомлення дотримані в рамках олімпійських цінностей: поваги, досконалості та дружби, а також у категорії пристрасть, яка символізує ще одну особливість олімпійського Буенос-Айресу-2018.

Діти також залишили онлайн-контакти, щоб спортсмени змогли зв'язатися з ними й при бажанні подякувати за підтримку.

Нагадаємо, ІІІ літні ЮОІ відбудуться в аргентинській столиці з 6 по 18 жовтня.

Медіа