НОК продовжує підтримку онкохворих діточок
11 Червня 2018 Поділитися
НОК продовжує підтримку онкохворих діточок

9 червня у дитячому онкологічному відділенні Національного інституту раку Національним олімпійським комітетом спільно з благодійним Фондом «Набат» було проведено захід «Намалюй сонце на капоті».

Захід проводиться щорічно з 2011 року.

Цього року було започатковано Олімпійський квест, під час якого діти, їх батьки на чолі з олімпійцями шукали олімпійські кільця, а згодом склали їх у потрібну композицію.

На зустріч до дітлахів прибули представники Комісії атлетів НОК, спортсмени-олімпійці: Ірина Мерлені, Лариса Заспа, Наталія Ляпіна, Олена Пахольчик, Вікторія Веселова.

Учасники малювали на машинах, отримували позитивні враження, спілкувались.

Потім веселим ескортом з десяти машин діти та батьки мали можливість проїхатись вулицями Києва.

На завершення свята відомі гості подарували сувеніри усім дітям та зробили фото на згадку.

Відзначимо, що протягом більше 10 років за ініціативи Сергія Бубки Олімпійський комітет активно підтримує дітей, які борються із захворюванням на рак. Меморандум про співпрацю з Національним інститутом раку, підписаний 2009 року, дав старт спільним акціям з фондами «Краб» та «Набат». Завдяки цим акціям, було зібрано кошти не лише для лікування конкретних діточок, а й для придбання цілих комплексів медичного обладнання для регіональних дитячих онкоцентрів у Києві, Львові, Одесі, Харкові і для діагностичної лабораторії Національного інституту раку. Разом з НОК до справи долучилися компанії-партнери та десятки відомих людей, серед яких не лише спортсмени.  Ця ініціатива допомогла багатьом дітям подолати хворобу. А НОК України подбав ще й про те, щоб їхні маленькі підопічні повернулися до активного життя. У 2014-му і 2016-му діти брали участь у Онкоолімпіадах, а призери цих змагань неодноразово зустрічалися із багатьма відомими українськими спортсменами.


Медіа