В українській столиці визначили переможців конкурсу «Healthyschools: заради здорових і радісних школярів»
13 Червня 2018 Поділитися
В українській столиці визначили переможців конкурсу «Healthyschools: заради здорових і радісних школярів»

Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбувся фінал конкурсу міні-проектів «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів».

У заході взяли участь член Виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України Ніна Уманець, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, уславлені олімпійці – члени Комісії атлетів НОК України Наталія Добринська та Ілля Кваша та інші почесні гості.

Конкурс, який організований з метою популяризації здорового способу життя та виховання корисних навичок школярів, протягом квітня-травня 2018 року охопив 70 закладів Києва, Київської та Сумської областей.

Під час сьогоднішнього заходу фіналісти конкурсу змогли поспілкуватися з нашими відомими спортсменами, які із задоволенням поділилися з ними своїм життєвим та спортивним досвідом.

За результатами заходу трьом закладам-переможцям – гімназії «Консул» (1 місце), Веденській гімназії №107 (2 місце) та Ірпінській ЗОШ №13 (3 місце), було вручено сертифікати на закупівлю обладнання для лабораторій на загальну суму 10 тисяч доларів.

Довідково:

«HealthySchools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна програма, ініційована та розроблена за підтримки MondelēzInternationalFoundation, що має на меті протягом наступних трьох років сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров'я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні. Програми Фонду впроваджені вже у 10 країнах світу. У межах Програми розроблено рекомендації для шкіл щодо реалізації активностей для покращення фізичного здоров'я, харчування дітей та дизайну шкіл.

Медіа