Чернівці відсвяткували Олімпійський день
14 Червня 2018 Поділитися
Чернівці відсвяткували Олімпійський день

12 червня у парку ім. Т. Шевченка у Чернівцях відбувся традиційний захід Олімпійський день.

З вітальним словом до всіх учасників заходу виступив голова відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Іван Гешко , який привітав всіх учасників від імені голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Цього разу у рамках Олімпійського дня мер Чернівців Олексій Каспрук вручив символічні сертифікати спортсменам та тренерам, яким були призначені стипендії або одноразова премія від міської влади.

Серед почесних гостей заходу, були чемпіонка Європи зі стрільби з лука Лідія Січеннікова-Косташ, перший серед українців призер чемпіонату світу з карате за версією WKF Євген Мотовилін, один з найактивніших нині пропагандистів оздоровчого бігу Яків Філіпов, переможниця Lviv Half Marathon 2018 Юлія Профіс та інші відомі буковинці.

В організації та проведенні свята активно допомагали волонтери Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини за допомогу, а також відділення Олімпійської академії України у Чернівецькій області.

Свято прикрасили показові виступи юних танцюристів, вихованок Авторської школи танців TAIS та Школи танцю та фітнесу DanceAvenue.

Всі учасники Олімпійського дня отримали пам’ятні сертифікати та подарунки.

Медіа